Hidroak Mühendislik’e Hoşgeldiniz

Uzun yıllar sektörde faaliyet veren genç ve dinamik firmamız Hidro Ak Mühendislik, yıllarca hidrolik pompa sektöründe faaliyet göstermiş tecrübeli yönetim kadrosu ve deneyimli personelleriyle elde ettiği deneyimiyle ekipman satış, bakım ve servis hizmetini yurtiçi ve yurtdışındaki firmalara taşımaktadır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını birlikte tespit ederek, onlara zamanında teslimat ve satış sonrası servis temini, eğitim gibi konularda tüm gücümüzle destek vermekteyiz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Sektörle ilgili gelişmeleri yakından takip ederek, kendi sisteminde en uygun zamanda uygulanabilirliğini sağlayarak, servisini ve yedek parça teminini  müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde  karşılayan ve kendini sürekli geliştirmeye odaklanmış, örnek ve lider bir kuruluş olmaktır. Servis ve yedek parça  tecrübesinin yanında,müşteri ihtiyaç ve sıkıntılarına göre imalatlarımızın yüksek fayda ve en iyi performansı sağlıyacağı makinalarla sektördeyiz. Sektöründe görüntü, iletişim, kalite,  işçilik, uygun fiyat, müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız çalışmalarını devamlı geliştiren, sektöre yön veren firmalardandır.
Vizyonumuz doğrultusunda her türlü ticari, ahlaki, hukuki kurallara saygılı ve bu kuralları harfiyen yerine getiren; müşterilerine, çalışanlarına ve ilişki içerisinde bulunduğu tüm kesimlere katkılarını sürekli olarak geliştiren, dinamik ve devamlı bir organizasyon olmaktır.